101. Natalia LL (Natalia Lach-Lachowicz) - z cyklu: Śnienie, 1978

    Natalia LL (Natalia Lach-Lachowicz)
    - Forma Platońska, 1990,

    Zdzisław Beksiński
    - Bez tytułu, 1976,

Proweniencja

Nr katalogowy: 101

Natalia LL (Natalia Lach-Lachowicz) (1937)
z cyklu: Śnienie, 1978

fotografia barwna, papier / 48 x 48 cm (w świetle oprawy) (każda)
sygn. na odwrocie: (1) NATALIA LL Performance w Galerii Permafo 1978 „ŚNIENIE" nakład 1/1 egz (2) NATALIA LL „ŚNIENIE" NATALIA LL 1978

Estymacja:
40 000 - 50 000 zł ●
8 811 - 11 014 EUR
10 696 - 13 369 USD