40. Bronisław Chromy - Paw

    Igor Mitoraj
    - Tyndareus (Tindaro), 1991,

    Tomasz Kawiak
    - Blouson de Tomek, 2013,

Proweniencja

Nr katalogowy: 40

Bronisław Chromy (1925 - 2017)
Paw

brąz, agat wielokolorowy / wys. 12 cm
sygn. na spodzie: B.CHROMY

Estymacja:
5 000 - 8 000 zł ●
1 107 - 1 770 EUR
1 313 - 2 100 USD

3 000 zł
664 EUR
788 USD

Aukcja Rzeźba i Obiekty Przestrzenne

28 września 2021 o godz. 19.00

8 - 28 września 2021