24. Piotr Krosny - Bez tytułu

    Andrzej Rysiński
    - Kurek, 2012,

    Jacek Strzelecki
    - Lapidarium I, 2017,

Piotr Krosny urodził się 1959 roku. Studia ukończył na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Był laureatem nagrody Akademii Warszawskiej za swoje osiągnięcia w dziedzinie malarstwa i grafiki oraz jego praca została wyróżniona Certyfikatem Doskonałości na Międzynarodowym Konkursie Sztuki w Nowym Jorku w 1988 roku. Spędził jeden rok w Kijowie na stypendium artystycznym. Żyje i tworzy we Szwecji.

Nr katalogowy: 24

Piotr Krosny (1959)
Bez tytułu

olej, płótno / 121 x 98,5 cm

Estymacja:
10 000 - 14 000 zł
2 233 - 3 125 EUR
2 725 - 3 815 USD

12 000 zł
2 679 EUR
3 270 USD

Aukcja Akademicy Współczesności

22 czerwca godz. 19.00

8 czerwca – 22 czerwca