107. Rafał Olbiński - Dream, 2021

    Eugen Spiro
    - Visage au piano,

    Łukasz Patelczyk
    - Henry Rousseau i tajemnicza malarka, 2017,

Nr katalogowy: 107

Rafał Olbiński (1943)
Dream, 2021

akryl, olej, płótno / 136 x 110 cm
sygn. p.d.: Olbiński
(do obiektu dołączony certyfikat autorski)

Estymacja:
90 000 - 0 zł
19 481 - 0 EUR
22 728 - 0 USD