7. Dirksz Jan Both - Pejzaż ze sztafażem, XVII w.

    David Eduard Steiner
    - Portret poety Salomona Toblera z synem Adolfem, 1844,

    Carl Begas
    - Madonna z dzieciątkiem, XIX w.,

Proweniencja

Nr katalogowy: 7

Dirksz Jan Both (1610/18 - 1652)
Pejzaż ze sztafażem, XVII w.

olej, płótno / 108,5 x 154,5 cm

Estymacja:
120 000 - 150 000 zł
25 975 - 32 468 EUR
30 304 - 37 879 USD

100 000 zł*
21 646 EUR
25 253 USD