17. Czesław Wasilewski (I. Zygmuntowicz) - Na patrolu

    STANISŁAW BAGIEŃSKI
    - Zaloty przy studni,

    Czesław Wasilewski (I. Zygmuntowicz)
    - Podróż nocą, 1925,

Proweniencja

Gem Art, aukcja 20.05.2017, poz. 138
Gem Art, aukcja 06.12.2014, poz. 211

Krzysztofowicz-Kozakowska S., Kolekcja smólska. Malarstwo polskie XIX i poczatku XX wieku, b.m.r. [2008], s. 119.

Nr katalogowy: 17

Czesław Wasilewski (I. Zygmuntowicz) (1875 - 1947)
Na patrolu

olej, płótno / 64,5 x 110 cm
sygn. p.d.: Zygmuntowicz

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł
7 576 - 9 741 EUR
8 839 - 11 364 USD