24. Jerzy Kossak - Polowanie par force, 1930

    Jean-Gabriel Domergue
    - Portret kobiety,

    Tadeusz Styka
    - Lew i lwica,

Nr katalogowy: 24

Jerzy Kossak (1886 - 1955)
Polowanie par force, 1930

olej, tektura / 54,5 x 80 cm
sygn. l.d.: Jerzy Kossak 1930

Estymacja:
45 000 - 55 000 zł ●
9 741 - 11 905 EUR
11 364 - 13 889 USD