32. Jakub (Jacques) Zucker - Portret kobiety

    Tadeusz Makowski
    - Pejzaż z małego miasteczka z dziewczynką, 1926-27,

    Alfred Aberdam
    - Aleja parkowa,

Nr katalogowy: 32

Jakub (Jacques) Zucker (1900 - 1981)
Portret kobiety

olej, płótno / 55,5 x 38,5 cm
sygn. l.d.: J.Zucker

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł ●
1 732 - 2 165 EUR
2 021 - 2 526 USD