33. Alfred Aberdam - Aleja parkowa

    Jakub (Jacques) Zucker
    - Portret kobiety ,

    Rajmund Kanelba
    - Matka z dzieckiem (Toy merchant), 1944,

Proweniencja

Polswiss Art, aukcja 26.10.2003, poz. 35

Nr katalogowy: 33

Alfred Aberdam (1894 - 1963)
Aleja parkowa

olej, płótno / 65 x 92 cm
sygn. p.d.: Aberdam

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
6 494 - 8 659 EUR
7 576 - 10 102 USD

28 000 zł*
6 061 EUR
7 071 USD