36. Zygmunt Menkes - Martwa natura z butelką i bananami, lata 20. XX w.

    Zygmunt Dobrzycki
    - Obrzęd wrzucania okruchów do wody (Taszlich), lata 20. XX w.,

    Emmanuel Mané-Katz
    - Portret kobiety, 1929,

Proweniencja

Polswiss Art, aukcja 16.10.2018, poz. 38
zakup w krakowskiej galerii w latach 90. XX w.

Nr katalogowy: 36

Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Martwa natura z butelką i bananami, lata 20. XX w.

olej, płótno / 56 x 38 cm
sygn. p.d.: Menkes

Estymacja:
55 000 - 75 000 zł ●
11 905 - 16 234 EUR
13 889 - 18 940 USD