36. Zygmunt Menkes - Martwa natura z butelką i bananami, lata 20. XX w.
Proweniencja
Polswiss Art, aukcja 16.10.2018, poz. 38
zakup w krakowskiej galerii w latach 90. XX w.
Nr katalogowy: 36
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Martwa natura z butelką i bananami, lata 20. XX w.
olej, płótno / 56 x 38 cm
sygn. p.d.: Menkes
- Estymacja:
55 000 - 75 000 zł ●
11 905 - 16 234 EUR
13 889 - 18 940 USD
52 000 zł
11 256 EUR
13 132 USD