38. Zygmunt Menkes - Martwa natura ze skrzypcami
Proweniencja
Louiza (Belgia), aukcja 29.03.2014, poz. 0231
Nr katalogowy: 38
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Martwa natura ze skrzypcami
olej, płótno / 66 x 81 cm
sygn. p.d.: Menkes
- Estymacja:
80 000 - 100 000 zł ●
17 317 - 21 646 EUR
20 203 - 25 253 USD
75 000 zł
16 234 EUR
18 940 USD