42. Henryk Hayden - Martwa natura z rybami

    Alfred Aberdam
    - Koncert, 1949,

    Jankiel Adler
    - Martwa natura, 1945,

Proweniencja

Nr katalogowy: 42

Henryk Hayden (1883 - 1970)
Martwa natura z rybami

olej, płótno / 46 x 61 cm
sygn. l.d.: Hayden

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł ●
4 330 - 5 412 EUR
5 051 - 6 314 USD