50. Maria Jarema - Kompozycja, 1947

    Henryk Stażewski
    - Kompozycja figuralna, 1956,

    Jonasz Stern
    - Martwa natura, 1948,

Proweniencja

Nr katalogowy: 50

Maria Jarema (1908 - 1958)
Kompozycja, 1947

gwasz, papier / 27 x 20 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: 1947 M. Jarema

Estymacja:
15 000 - 25 000 zł ●
3 247 - 5 412 EUR
3 788 - 6 314 USD