51. Jonasz Stern - Martwa natura, 1948

    Maria Jarema
    - Kompozycja, 1947,

    Alfred Lenica
    - In Grün, 1958,

Proweniencja

Polswiss Art, 17.03.2020, poz. 51
zakup bezpośrednio od artysty

Lwów, Muzeum Narodowe, Jonasz Stern (1904-1988) Powrót do Lwowa. Krajobraz milczenia, 2008.
Sopot, Państwowa Galeria Sztuki, Stulecie Sterna. Prace Jonasza Sterna (1904-1988) z lat 30. i 40., 7.04-29.05.2005.
Poznań, Centrum Kultury Zamek, Wokół Grupy Krakowskiej: malarstwo i prace na papierze, 22.04-31.05.2001.

Jonasz Stern. Powrót do Lwowa. Krajobraz milczenia [katalog wystawy], Muzeum Narodowe we Lwowie, 2008, s. 24 (il.), poz. kat. 19.
Stulecie Sterna. Prace Jonasza Sterna (1904-1988) z lat 30. i 40. [katalog wystawy] Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, Sopot 2005, s. 16 (il.), poz. kat. 18.
Wokół Grupy Krakowskiej: malarstwo i prace na papierze [katalog wystawy], red. Przygońska J., Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, Poznań 2001, s. 8 (il.).

Nr katalogowy: 51

Jonasz Stern (1904 - 1988)
Martwa natura, 1948

olej, płótno / 69,5 x 53 cm

Estymacja:
80 000 - 90 000 zł ●
17 317 - 19 481 EUR
20 203 - 22 728 USD