90. Jadwiga Maziarska - Kompozycja

    Jerzy Duda-Gracz
    - Jesień, 1988,

    Jan Tarasin
    - Szkoła przedmiotów II, 2002,

Proweniencja

Nr katalogowy: 90

Jadwiga Maziarska (1913 - 2003)
Kompozycja

tech. własna, płyta / 84 x 99 cm
sygn. na odwrocie: Jadwiga Maziarska / Kraków, Sobieskiego 1 m 5

Estymacja:
90 000 - 120 000 zł ●
19 481 - 25 975 EUR
22 728 - 30 304 USD

70 000 zł
15 152 EUR
17 677 USD