92. Stefan Gierowski - Abstrakcja, 2006

    Jan Tarasin
    - Szkoła przedmiotów II, 2002,

    - Dziennik 19 III - 23 V, 2018,

Proweniencja

Dom Aukcyjny Libra, 26.03.2018, poz. 56

Nr katalogowy: 92

Stefan Gierowski (1925)
Abstrakcja, 2006

akwarela, papier / 74,5 x 52 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: S.Gierowski 06

Estymacja:
30 000 - 45 000 zł ●
6 494 - 9 741 EUR
7 576 - 11 364 USD