93. Włodzimierz Pawlak - Dziennik 19 III - 23 V, 2018

    Stefan Gierowski
    - Abstrakcja, 2006,

    - Ikona industrialna 4/XI, 2014,

Nr katalogowy: 93

Włodzimierz Pawlak (1957)
Dziennik 19 III - 23 V, 2018

olej, płótno / 50 x 40 cm
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK DZIENNIK 19 III - 23 V 50 x 40 2018

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł ●
5 412 - 6 494 EUR
6 314 - 7 576 USD