94. Włodzimierz Pawlak - Ikona industrialna 4/XI, 2014

    - Dziennik 19 III - 23 V, 2018,

    - Notatka o sztuce VII/4, 2017,

Nr katalogowy: 94

Włodzimierz Pawlak (1957)
Ikona industrialna 4/XI, 2014

akryl, płótno / 50 x 40 cm
sygn. na odwrocie: WŁODIZMIERZ PAWLAK IKONA INDUSTRIALNA 4/XI 50 x 40 2014

Estymacja:
18 000 - 25 000 zł ●
3 897 - 5 412 EUR
4 546 - 6 314 USD