95. Włodzimierz Pawlak - Notatka o sztuce VII/4, 2017

    - Ikona industrialna 4/XI, 2014,

    Ryszard Woźniak
    - Dekorowany II, 2002-2014,

Nr katalogowy: 95

Włodzimierz Pawlak (1957)
Notatka o sztuce VII/4, 2017

akryl, płótno / 33 x 24 cm
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK NOTATKA O SZTUCE VII/4 33 x 24 2017

Estymacja:
18 000 - 25 000 zł ●
3 897 - 5 412 EUR
4 546 - 6 314 USD