99. Andrzej Nowacki - 12.04.18, 2018

    Leon Tarasewicz
    - Bez tytułu, 2020,

    - Obama w Warszawie, 2011,

Proweniencja

Nr katalogowy: 99

Andrzej Nowacki (1953)
12.04.18, 2018

akryl, relief, płyta pilśniowa / 70 x 70 cm
sygn. na odwrocie: 12.04.18 A. NOWACKI 2018

Estymacja:
35 000 - 40 000 zł ●
7 576 - 8 659 EUR
8 839 - 10 102 USD

32 000 zł
6 927 EUR
8 081 USD