101. Edward Dwurnik - Morze, 2017

    - Obama w Warszawie, 2011,

    - Abstrakcja, 2017 ,

Nr katalogowy: 101

Edward Dwurnik (1943 - 2018)
Morze, 2017

akryl, płótno / 46 x 55 cm
sygn. p.d.: 2017 E. DWURNIK
opisany na odwrocie: 2017 E. DWURNIK „MORZE" NR: XX-203-7228

Estymacja:
60 000 - 80 000 zł ●
12 988 - 17 317 EUR
15 152 - 20 203 USD