106. Eugen Spiro - Visage au piano

    - Willa misteriów, 1997,

    Rafał Olbiński
    - Dream, 2021,

Nr katalogowy: 106

Eugen Spiro (1874 - 1972)
Visage au piano

olej, płótno / 51 x 61,5 cm
sygn. l.d.: Spiro
opisany na blejtramie: N. 18/7/74 „Visage au piano" (MALICIA)

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
7 576 - 9 741 EUR
8 839 - 11 364 USD