12. Felix Ehrlich - Joanna D'Arc

    Stanisław Wyspiański
    - Projekt witraża dla katedry we Lwowie. Polonia, ok. 1892-1894,

    Franciszek Żmurko
    - Zamyślona,

Proweniencja

Gomér & Andersson Norrköping, aukcja 16.04.2018, poz. 807107
Berlin, galeria Fritz Kunsthandlung

Nr katalogowy: 12

Felix Ehrlich (1866 - 1931)
Joanna D'Arc

olej, płótno / 98 x 70 cm
sygn. p.d.: Felix Ehrlich
na odwrocie fragmentarycznie zachowana papierowa nalepka galerii Fritz Kunsthandlung z Berlina z opisem pracy

Estymacja:
20 000 - 30 000 zł
4 292 - 6 438 EUR
4 855 - 7 282 USD