38. Eugeniusz Eibisch - Pejzaż

    Jan (Jean) Peszke (Peské)
    - Pejzaż z drzewami,

    Eugeniusz Eibisch
    - Targ w Antibes,

Proweniencja

Niemcy, kolekcja prywatna
Galeria Sztuki Współczesnej Nowe Miasto, 1981

Nr katalogowy: 38

Eugeniusz Eibisch (1896 - 1987)
Pejzaż

olej, płótno / 72 x 92 cm
sygn. p.d.: Eibisch

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł ●
4 292 - 5 365 EUR
4 855 - 6 068 USD