45. Alfred Aberdam - Kompozycja pionowa

    Alfred Aberdam
    - Para w objęciu, 1954,

    Stanisław Szukalski
    - Portret Zofii Jordanowskiej, ok. 1953,

Proweniencja

Polswiss Art, aukcja 26.10.2003, poz. 35

Nr katalogowy: 45

Alfred Aberdam (1894 - 1963)
Kompozycja pionowa

olej, płyta / 100 x 25 cm
sygn. p.d.: Aberdam

Estymacja:
15 000 - 25 000 zł ●
3 219 - 5 365 EUR
3 641 - 6 068 USD