114. Włodzimierz Pawlak - Ikona Industralna 9, 2014

    - Dziennik, 2014,

    - Czego się gapisz, 1972,

Nr katalogowy: 114

Włodzimierz Pawlak (1957)
Ikona Industralna 9, 2014

akryl, płótno / 90 x 90 cm
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK IKONA INDUSTRIALNA 9 90 x 90 2014

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
6 438 - 8 584 EUR
7 282 - 9 709 USD