8. Michel Kikoine - Widok na wieś, 1948

    Walery Brochocki
    - Pejzaż wieczorny z wiejską dziewczyną, 1891 (Na łąkach),

    Mieczysław Szczerbiński
    - Na krakowskim targu,

Nr katalogowy: 8

Michel Kikoine (1892 1968)
Widok na wieś, 1948

olej, płótno / 38 x 46 cm
opisany na odwrocie: 1948 KIKOINE

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł ●
3 304 - 3 965 EUR
3 750 - 4 500 USD

12 000 zł*
2 644 EUR
3 000 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 15 marca 2022

15 marca 2022 godz. 19.00

23 luty – 15 marca 2022 r.

pn-pt: 11:00 - 18:00
sob-nd: 11:00 - 15:00