18. Leon Wyczółkowski - Chełmno nad Wisłą, 1930

    Wojciech Kossak
    - Napad wilków, 1932,

    Apolinary (Ary) Sperski
    - Portret dr Michała Jagodowskiego, 1935,

Proweniencja

Desa Unicum, aukcja 23.09.2021, poz. 23

Nr katalogowy: 18

Leon Wyczółkowski (1852 - 1936)
Chełmno nad Wisłą, 1930

ołówek, węgiel, papier / 49 x 36,5 cm
sygn. p.d.: Siedleckiemu w wdzięczności L. Wyczół 1930

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł
7 710 - 9 912 EUR
8 750 - 11 250 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 15 marca 2022

15 marca 2022 godz. 19.00

23 luty – 15 marca 2022 r.

pn-pt: 11:00 - 18:00
sob-nd: 11:00 - 15:00