88. Włodzimierz Pawlak - Ikona industrialna, 2020

    Leon Tarasewicz
    - Bez tytułu, 2020,

    - Dziennik, 2014,

Proweniencja

Nr katalogowy: 88

Włodzimierz Pawlak (1957)
Ikona industrialna, 2020

olej, płótno / 100 x 80 cm
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK IKONA INDUSTRIALNA 100 X 80 2020

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
7 710 - 9 912 EUR
8 750 - 11 250 USD

32 000 zł
7 049 EUR
8 000 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 15 marca 2022

15 marca 2022 godz. 19.00

23 luty – 15 marca 2022 r.

pn-pt: 11:00 - 18:00
sob-nd: 11:00 - 15:00