89. Włodzimierz Pawlak - Dziennik, 2014

    - Ikona industrialna, 2020,

    Ryszard Waśko
    - Adam & Eve I, 2014,

Proweniencja

Nr katalogowy: 89

Włodzimierz Pawlak (1957)
Dziennik, 2014

olej, płótno / 33 x 24 cm
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK DZIENNIK 22 V - 33 x 24 2014

Estymacja:
12 000 - 16 000 zł ●
2 644 - 3 525 EUR
3 000 - 4 000 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 15 marca 2022

15 marca 2022 godz. 19.00

23 luty – 15 marca 2022 r.

pn-pt: 11:00 - 18:00
sob-nd: 11:00 - 15:00