100. Lia Kimura - Touch, 2020

    Radek Szlaga
    - Tribute to Errors and Leftovers, 2013,

Nr katalogowy: 100

Lia Kimura (1992)
Touch, 2020

olej, płótno / 189,5 x 119,5 cm
sygn. na odwrocie: LIA KIMURA „TOUCH" 2020

Estymacja:
40 000 - 70 000 zł
8 811 - 15 419 EUR
10 000 - 17 500 USD

45 000 zł
9 912 EUR
11 250 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 15 marca 2022

15 marca 2022 godz. 19.00

23 luty – 15 marca 2022 r.

pn-pt: 11:00 - 18:00
sob-nd: 11:00 - 15:00