27/28 *licytacja charytatywna. Andrzej Pągowski - Panna wolna, 2022

    Stanisław Borysowski
    - Martwa natura z owocami, 1928,

    Zygmunt Landau
    - Przy pracy,

Nr katalogowy: 27/28 *licytacja charytatywna

Andrzej Pągowski (1953)
Panna wolna, 2022

druk artystyczny, płótno / 77,5 x 61,5 cm
sygn. l.d.: odręcznie: Andrzej Pągowski
ed. 1/1
Licytacja charytatywna. Wylicytowana kwota zostanie przekazana Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce ratującemu teraz los osieroconych dzieci w Ukrainie.

Cena wywoławcza:
1 000 zł
221 EUR
250 USD

25 000 zł
5 507 EUR
6 250 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 15 marca 2022

15 marca 2022 godz. 19.00

23 luty – 15 marca 2022 r.

pn-pt: 11:00 - 18:00
sob-nd: 11:00 - 15:00