18. Antoni Kowalski - Eden - kręte ścieżki, 2020

    Zbigniew Gorlak
    - Czarny koń, 2020,

    Krzysztof Skarbek
    - z cyklu Obcy chcą być dobrzy, 2015,

Nr katalogowy: 18

Antoni Kowalski (1957)
Eden - kręte ścieżki, 2020

olej, płótno / 97 x 130 cm
sygn. p.d.: ANTONI KOWALSKI 20 oraz na odwrocie: ANTONI KOWALSKI „EDEN - KRĘTE ŚCIEŻKI" OLEJ 97 x 130 cm 2020

Estymacja:
28 000 - 32 000 zł
6 168 - 7 049 EUR
6 983 - 7 981 USD

Akademicy Współczesności: Mistrz – Uczeń

25 stycznia 2022 r. godz. 19.00

13 – 25 stycznia 2022 r.

e-mail: galeria@polswissart.pl
tel.: +48 22 628 13 67