21. Krzysztof Polkowski - Zdjęcie z krzyża, 2003-2004

    Grzegorz Bienias
    - Szara strefa, 2020,

    Andrzej Rysiński
    - FLO 12, 2013,

Nr katalogowy: 21

Krzysztof Polkowski (1958)
Zdjęcie z krzyża, 2003-2004

(dyptyk) akryl, olej, płótno / 180 x 100 cm (każdy)
sygn. na odwrocie: (1) K POLKOWSKI Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku DYPTYK KOMPOZYCJA - ZDJĘCIE Z KRZYŻA 98 98 100 KRZYSZTOF POLKOWSKI (2) LEWA CZĘŚĆ I ZDJĘCIE Z KRZYŻA 2004 KRZYSZTOF POLKOWSKI DYPTYK 180 X 100 K. POLKOWSK Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Estymacja:
28 000 - 35 000 zł
6 168 - 7 710 EUR
6 983 - 8 729 USD

25 000 zł
5 507 EUR
6 235 USD

Akademicy Współczesności: Mistrz – Uczeń

25 stycznia 2022 r. godz. 19.00

13 – 25 stycznia 2022 r.

e-mail: galeria@polswissart.pl
tel.: +48 22 628 13 67