24. Marek Model - Bez tytułu

    Wacław Gawlik
    - Bez tytułu, 1990,

    Piotr Krosny
    - Bez tytułu,

Nr katalogowy: 24

Marek Model (1959)
Bez tytułu

olej, płótno / 176 x 124 cm
sygn. na odwrocie: MAREK MODEL UL. GOMÓŁKI 4 GDAŃSK

Estymacja:
32 000 - 36 000 zł
7 049 - 7 930 EUR
7 981 - 8 978 USD

Akademicy Współczesności: Mistrz – Uczeń

25 stycznia 2022 r. godz. 19.00

13 – 25 stycznia 2022 r.

e-mail: galeria@polswissart.pl
tel.: +48 22 628 13 67