30. Grzegorz Radecki - Bez tytułu, 2021

    Ireneusz Walczak
    - Zdanie poety jest zbędne (rozmowa wywiad z Adamem Zagajewskim), 2017,

    Sławomir Witkowski
    - Człowiek, 2020,

Nr katalogowy: 30

Grzegorz Radecki (1961)
Bez tytułu, 2021

olej, płótno / 130 x 100 cm
sygn. l.g.: G. RADECKI 2021 oraz na odwrocie G. RADECKI 2021

Estymacja:
13 000 - 16 000 zł
2 864 - 3 525 EUR
3 242 - 3 991 USD

Akademicy Współczesności: Mistrz – Uczeń

25 stycznia 2022 r. godz. 19.00

13 – 25 stycznia 2022 r.

e-mail: galeria@polswissart.pl
tel.: +48 22 628 13 67