37. Dominika Krechowicz - Bez tytułu, 2019

    Krzysztof Gliszczyński
    - Geometrica de physiologian pictura, 2012,

    Piotr Stachlewski
    - Trudny powrót, 2006,

Nr katalogowy: 37

Dominika Krechowicz (1964)
Bez tytułu, 2019

olej, płótno / 150 x 150 cm
sygn. na odwrocie: 150 x 150 DOMINIKA KRECHOWICZ 2019

Estymacja:
9 000 - 11 000 zł
1 983 - 2 423 EUR
2 245 - 2 744 USD

Akademicy Współczesności: Mistrz – Uczeń

25 stycznia 2022 r. godz. 19.00

13 – 25 stycznia 2022 r.

e-mail: galeria@polswissart.pl
tel.: +48 22 628 13 67