39. Izabela Rudzka - Łodzie do przyszłości, 2015

    Piotr Stachlewski
    - Trudny powrót, 2006,

    Wojciech Zubala
    - Bez tytułu,

Nr katalogowy: 39

Izabela Rudzka (1964)
Łodzie do przyszłości, 2015

akryl, płótno / 135 x 200 cm
sygn. p.d.: I.Rudzka oraz na odwrocie: IZABELA RUDZKA „ŁODZIE DO PRZYSZŁOSCI" AKRYL NA PŁÓTNIE 135 X 200 I.RUDZKA'2015

Estymacja:
9 000 - 11 000 zł
1 983 - 2 423 EUR
2 245 - 2 744 USD

Akademicy Współczesności: Mistrz – Uczeń

25 stycznia 2022 r. godz. 19.00

13 – 25 stycznia 2022 r.

e-mail: galeria@polswissart.pl
tel.: +48 22 628 13 67