44. Maciej Linttner - Tym czasem faktycznie mnie nie ma

    Wojciech Łazarczyk
    - Z cyklu Projekty,

    Zbigniew Nowicki
    - Nagość, 2019,

(ur. 1966 r.) studiował w latach 1988-1993 Wydziale Grafiki ASP w Krakowie. Laureat wyróżnienia na konkursie Praca roku, Katowice (1996); Grand Prix konkursu Praca roku, Katowice (1999), pierwszej nagrody konkursu Prace na papierze, O.N.Z., Warszawa (2000), drugiej nagrody konkursu Muzyka w malarstwie, Tychy (2000, 2002), wyróżnienia na 18. Festiwalu Malarstwa Współczesnego, Szczecin (2001) i nagrody Muza Prezydenta Miasta Bytomia w dziedzinie kultury. Autor wystaw indywidualnych: Galeria Kronika, Bytom (1999); Notatki, ZPAP Katowice (2001); W środku, Galeria Kronika, Bytom (2002); Ciemne sprawy, Galeria Stalowe Anioły, Bytom (2002); Obrazy, Górnośląskie Centrum Kultury, Katowice (2003); Malarstwo, Recklinghausen (2004).

Nr katalogowy: 44

Maciej Linttner (1966)
Tym czasem faktycznie mnie nie ma

olej, płótno / 210 x 190 cm
sygn. na odwrocie: Maciej Linttner TYM CZASEM FAKTYCZNIE MNIE NIE MA

Estymacja:
12 000 - 14 000 zł
2 644 - 3 084 EUR
2 993 - 3 492 USD

Akademicy Współczesności: Mistrz – Uczeń

25 stycznia 2022 r. godz. 19.00

13 – 25 stycznia 2022 r.

e-mail: galeria@polswissart.pl
tel.: +48 22 628 13 67