57. Olga Lewicka - The Profanation of the Improfanable, 2005
Nr katalogowy: 57
Olga Lewicka (1975)
The Profanation of the Improfanable, 2005
olej, silikon, płótno / 90 x 80 cm
sygn. na odwrocie: Lewicka 2005
- Estymacja:
10 000 - 12 000 zł
2 203 - 2 644 EUR
2 494 - 2 993 USD
Akademicy Współczesności: Mistrz – Uczeń
25 stycznia 2022 r. godz. 19.00
13 – 25 stycznia 2022 r.
e-mail: galeria@polswissart.pl
tel.: +48 22 628 13 67