59. Piotr Kossakowski - Jaki piękny headshot, 2017
Nr katalogowy: 59
Piotr Kossakowski (1976)
Jaki piękny headshot, 2017
akryl, płótno / 150 x 140 cm
sygn. na odwrocie: Piotr Kossakowski „JAKI PIĘKNY HEADSHOT" 150 x 140 cm /AKRYL/ 2017
- Estymacja:
10 000 - 12 000 zł
2 203 - 2 644 EUR
2 494 - 2 993 USD
Akademicy Współczesności: Mistrz – Uczeń
25 stycznia 2022 r. godz. 19.00
13 – 25 stycznia 2022 r.
e-mail: galeria@polswissart.pl
tel.: +48 22 628 13 67