69. Przemysław Klimek - Stargard, 2017-2018

    Katarzyna Gołębiowska
    - 06.18, 2021,

    Kamil Kocurek
    - Transport, 2015,

Nr katalogowy: 69

Przemysław Klimek (1987)
Stargard, 2017-2018

olej, płótno / 150 x 150 cm
sygn. na odwrocie na blejtramie: Przemysław Klimek - Starogard olej 150 x 150, 2017/18

Estymacja:
6 000 - 8 000 zł
1 322 - 1 763 EUR
1 497 - 1 996 USD

Akademicy Współczesności: Mistrz – Uczeń

25 stycznia 2022 r. godz. 19.00

13 – 25 stycznia 2022 r.

e-mail: galeria@polswissart.pl
tel.: +48 22 628 13 67