4. Gavril Pavlovich‏ Kondratenko - Wezuwiusz (Widok na Zatokę Neapolitańską), k. XIX w.

    Autor Nieokreślony
    - Młoda kobieta podczas toalety, XIX w.,

    Aleksander Orłowski
    - Kolekcja prac ze zbiorów krasiczyńskich książąt Sapiehów,
    ok. 1795-1802,

Proweniencja

Polswiss Art, aukcja 9.03.2021, poz. 10

Nr katalogowy: 4

Gavril Pavlovich‏ Kondratenko (1854 - 1924)
Wezuwiusz (Widok na Zatokę Neapolitańską), k. XIX w.

olej, płótno / 64 x 97,5 cm
sygn. l.d.: G.KONDRATENKO (cyrylicą)

Estymacja:
250 000 - 300 000 zł
53 419 - 64 103 EUR
56 434 - 67 721 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 31 maja 2022

31 maja o godz. 19.00

16 maja - 31 maja 2022 r.