26. Mojżesz Kisling - Akt w turbanie (Nu au turban), 1952

    Mojżesz Kisling
    - Amsterdam, 1934,

    Rajmund Kanelba
    - Martwa natura z arbuzami,

Proweniencja

Nr katalogowy: 26

Mojżesz Kisling (1891 - 1953)
Akt w turbanie (Nu au turban), 1952

akwatinta, papier / 56,5 x 42 cm (wycisk) ed. 50/100
sygn. p.d. ołówkiem: Kisling ed.l.d.: 50/100
u góry w płycie napis: Copyright 1952 Editions C. Guillard, 9 rue Rougemont, Paris 9e

Estymacja:
20 000 - 30 000 zł ●
4 274 - 6 411 EUR
4 515 - 6 773 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 31 maja 2022

31 maja o godz. 19.00

16 maja - 31 maja 2022 r.