38. Lech Kunka - Kopozycja, 1949

    Marek Oberlander
    - Twarz, 1964,

    Aleksander Kobzdej
    - Kompozycja, 1959,

Nr katalogowy: 38

Lech Kunka (1920 - 1978)
Kopozycja, 1949

olej, tektura / 56 x 46 cm
sygn. l.d.: L. Kunka. 49r.
na odwrociu naklejka Galerii Grafiki i Plakatu z Warszawy

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł ●
5 342 - 6 411 EUR
5 644 - 6 773 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 31 maja 2022

31 maja o godz. 19.00

16 maja - 31 maja 2022 r.