40. Jan Lebenstein - Poulpe I, 1979

    Aleksander Kobzdej
    - Kompozycja, 1959,

    Jan Lebenstein
    - Challenger,

Proweniencja

Belgia, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 40

Jan Lebenstein (1930 - 1999)
Poulpe I, 1979

ołówek, akwarela, papier / 54 x 44,5 cm
sygn. l.d.: Lebestein 79

Estymacja:
40 000 - 50 000 zł ●
8 548 - 10 684 EUR
9 030 - 11 287 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 31 maja 2022

31 maja o godz. 19.00

16 maja - 31 maja 2022 r.