41. Jan Lebenstein - Challenger

    Jan Lebenstein
    - Poulpe I, 1979,

    Rajmund Ziemski
    - Pejzaż, lata 50. XX w.,

Proweniencja

Belgia, kolekcja prywatna
Rempex, aukcja 26.01.2011, poz. 311
Horta, aukcja 20.04.2010, poz. 472

Nr katalogowy: 41

Jan Lebenstein (1930 - 1999)
Challenger

tusz, akwarela, papier / 61 x 47 cm
sygn. p.d.: Lebenstein

Estymacja:
50 000 - 60 000 zł ●
10 684 - 12 821 EUR
11 287 - 13 545 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 31 maja 2022

31 maja o godz. 19.00

16 maja - 31 maja 2022 r.