7. Zygmunt Schreter (Szreter) - Portret kobiety, lata 30. XX w.

    Ferdinand Frick
    - Siewca, ok. 1905,

    Jan Florian Raszka
    - Posąg konny Józefa Piłsudskiego, 1935,

Proweniencja

Paryż, kolekcja prywatna
Leclere, aukcja 10.12.2018, poz. 131
Francja, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 7

Zygmunt Schreter (Szreter) (1896 - 1977)
Portret kobiety, lata 30. XX w.

brąz patynowany / wys. 38 cm
sygn. i opisany u dołu: Schreter 1/8 oraz znak odlewni Valsuani
ed. 1/8

Estymacja:
16 000 - 18 000 zł ●
3 398 - 3 822 EUR
3 405 - 3 830 USD

14 000 zł*
2 973 EUR
2 979 USD

Rzeźba i obiekty przestrzenne 27 września 2022

27 września 2022 r., godz. 19.00

9 – 27 września 2022 r.