1. Artysta Nieokreślony - Junona, XVIII w.

    Warsztat nieokreślony, Aubusson
    - Tapiseria ze sceną ucieczki do Egiptu, k. XVII w.,

Proweniencja

Nr katalogowy: 1

Artysta Nieokreślony
Junona, XVIII w.

sztuczny kamień, drewno / wys. 133 cm

Estymacja:
20 000 - 30 000 zł
4 256 - 6 383 EUR
4 367 - 6 551 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022

wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00

25 listopada - 13 grudnia 2022 r.