19. Wojciech Weiss - Kobiecy akt z zegrakiem

    Bronisława Rychter-Janowska
    - W ogrodzie,

    Stanisław Kaczor-Batowski
    - Targ w miasteczku, ok. 1920,

Proweniencja

Nr katalogowy: 19

Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Kobiecy akt z zegrakiem

olej, karton / 60,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. l. śr.: WWeiss

Estymacja:
40 000 - 50 000 zł
8 511 - 10 639 EUR
8 734 - 10 918 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022

wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00

25 listopada - 13 grudnia 2022 r.